Blog

Lg Servisi 03.04.2017

LG yetkili servisi tüm elektronik cihazların, beyaz eşyaların ve klimaların kurulum,onarım ve bakımı hizmeti konusunda pratik çözümler sunuyor. Bu hizmetten faydalanmak ise oldukça kolaydır. Zira cihazı ilk satın aldığınız gün LG yetkili servisi ile görüşmeniz ve talepte bulunmanız yeterlidir.

LG yetkili servis ekibi, yılların verdiği tecrübe ile cihazın en doğru şekilde çalışması.. Devamı

Lg Televizyon Tamiri 03.04.2017

LG markası elektronik,cep telefonu ve petrokimya gibi birçok farklı hizmet alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip bir şirkettir. 1958 yılında LG adıyla faaliyete başlayan Güney Kore markasıdır. Disiplinli çalışma prensibini kendine ilke edinmiş bir şirket ile yıllardan beri müşteri odaklı hizmet vermeye çalışmaktadır.

LG markası mobil iletişim,dijital aletler,dijital medya ve dijital görüntüleme cihazları,beyaz eşyalar,optik sü.. Devamı

LG Plazma Tamiri 27.03.2017

Plazma televizyon diğer modellere göre çok daha farklı özelliklere sahiptir. Görüntü kalitesinden ses dizaynına kadar dikkat çekici öğeleri bir araya getirmektedir LG tamir servisi tüketicilerin tüm kurulum, montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Hizmet kapsamında da markanın titiz ve güler yüzlü anlayışı sürmektedir.

İstanbul’un her.. Devamı

Lg Tamir Servisi 30.01.2017

LG Televizyon Tamir servisi Siemens marka televizyonlarınızın bakım,onarım ve montajını yapmak için Türkiye’nin birçok ilinde hizmetinizde bulunmaktadır. Üstün hizmet anlayışı ve uzman yönetici,teknik elemanı ile cihazınızda yaşanılan aksaklığı tespit ederek müdahale etmektedir. Ayrıca televizyonlarınızda bakımı ihtiyaç duyduğu için bakımları da yapılmaktadır.

LG televi.. Devamı