LG Plazma Tamiri

LG Plazma Tamiri 27.03.2017

Plazma televizyon diğer modellere göre çok daha farklı özelliklere sahiptir. Görüntü kalitesinden ses dizaynına kadar dikkat çekici öğeleri bir araya getirmektedir LG tamir servisi  tüketicilerin tüm kurulum, montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Hizmet kapsamında da markanın titiz ve güler yüzlü anlayışı sürmektedir.

 İstanbul’un her bölgesine en kısa zamanda ulaşan servis ağını yılların getirdiği tecrübe ve birikimle birleştiren firmamız kaliteli hizmet anlayışıyla ihtiyaç ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde gidermektedir. Sertifikalı elektronik teknisyenlerimiz ve geniş elektronik yedek parça stokumuzla LG  plazma televizyon servisi kaliteli ve güvenli onarım hizmeti vermektedir.

Sunduğumuz tüm bu hizmetlerin yanında cihaz teslimi yapılırken garanti belgesi ve cihaza uygulanan her işlemin ayrıntılı yer aldığı rapor size sunulmaktadır. Böylece aklınızda oluşabilecek sorunların önüne geçilebilmektedir. Firmamız günün her saati ulaşabileceğiniz  çağrı merkezleri ve uzman müşteri temsilcileri merak etiğiniz her bilgiye en kısa zamanda ulaşmanızı sağlamaktadır.