LG Servisi

LG teknik servisi markamıza ait  birçok elektronik eşyalarınızın bakım,onarım ve kurulum hizmetini sunmaktadır. Beyaz eşya başlığı altında toplanan cihazların kurulumu ve montajı için hizmet veren LG yetkili servisi, buzdolabından çamaşır makinesine, fırından televizyona kadar tüm cihazlarla yakından ilgileniyor. Sorunsuz şekilde çalışması içinse tüm detayları kontrol ediyor ve en son kullanıcıya teslim ediyor.

Cihazın bozulan parçaların tamir edilebilmesi içinde yedek parçalara ihtiyaç vardır. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların yedek parçası değiştirilmesi halinde ilk günkü performansı sunduğunu gözlemleyebilirsiniz. Ancak satın alacağınız yedek parçanın orijinal ve garanti kapsamında olduğuna dikkat etmelisiniz. Aksi halde cihazınız çok daha büyük zararlar görecektir.  Bilhassa bulaşık makinesi yedek parça değişimi mutfak malzemelerinin hijyeni açısından oldukça önemlidir. 

LG yetkili servisi eğitimli ve uzman elemanları ile günün her saati hizmet vermektedir. Donanımlı araçlarımız ve teknoloji ile bezenmiş atölyelerimiz ile en kaliteli hizmeti en uygun bütçe ile sunmak için sizin yanınızdayız. Güvenliğiniz bizim için değişmeyecek olan ilk hizmet  müşteri memnuniyetini sağlamaktır.