LG Tv Servisi

Lg yetkili servisi cihazı kullandığınız süre boyunca belli aralıklarla alınması gereken bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde cihazlarınızda oluşabilecek arızaları önceden tespit ederek önlemini önceden alabilir ve olası kazaları engelleyebilirsiniz. Diğer faydaları arasında ise kullandığınız elektronik eşyanın ömrünü uzatmak, ekonomik kayıplar yaşamamak ve üst düzey verim almak gibi başlıklar yer alır.

LG yetkili servisi personelleri tüm ürünleri ve yedek parçaları konusunda uzmanlaştığından dolayı herhangi bir arıza sırasında sorunu rahatlıkla tespit eder ve çözüm sunar. Tüm bu özellikleri tüketicilere sağlanan en önemli avantaj olarak kabul edilir. Teknik servis araçları ise her türlü donanıma sahip olarak hazırlanmıştır. Bu sayede tüm cihazlarda yaşanan problemlere anında müdahale edilebilir ve bakım sırasında ihtiyaç duyulan tüm ürünleri hizmete sunabilir. 

Sunduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak için sizi Türkiye bazında birçok ilde bulunan şubelerimiz ya da gün boyu bilgi alabileceğiniz çağrı merkezlerimize bekliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük teminatımızı oluşturmaktadır.

 

LG Tv Servisi