Lg Tv Tamiri

LG tv tamiri televizyonunuzda donanımsal   ana kart, görüntü kayması, ses gitmesi, ekran kırılması  ya da televizyonunuzda yazılımsal kanalların karışması, kanalların göstermemesi, görüntüde kayma gibi sorunlara  eğitimli ve donanımlı  teknik servis ekibimiz tarafından müdahale hizmeti verilmektedir.

Firma olarak fark yaratarak,cihazınızın atölyede tamiri gerekli ise bu defada firmamıza ait antetli formumuzla televizyonlarınızı imza karşılığı teslim alarak, cihazlarınızı atölyemizde tamir edip daha sonrasında sizlere yine imza karşılığı teslim ediyoruz.Bizim en büyük amacımız güven kazanmak ve bu güven ışığı altında uzun yıllar hizmet vermeye devam etmektir.

 

Herhangi bir nedene bağlı olarak oluşan arızalarda bizi aramanız yeterli olacaklardır. En kısa zaman içinde elemanlarımız evinize ulaşarak gerekli çalışmaları yaparak sorunu teşkil etmekte ve size problem kaynağını rapor etmektedir. İstek doğrultusunda da en kaliteli hizmeti sunarak en kısa süreç içinde televizyonunuzu çalışır hale getirmektedir.

 

Lg Tv Tamiri