Lg Lcd Tv Tamiri

Lg Lcd Tv Tamiri

LCD televizyonların günümüzde popüler olan diğer modellerden farkına kısaca göz atalım. Kalınlığa bakacak olursak 8 mm’ye kadar inen LCD ve LED’lerin büyük avantaj sahibi olduğunu görüyoruz. Öte yandan plazmalar çok daha kalınlığa sahip olmaktadır.  LCD televizyon modelleri dükkanlarda daha şık, daha ince ve aydınlatma ile daha parlak görünüyor. Öte yandan plazmaların görüntü ve renk kaliteleri son derece sinematik ve ev şartlarında muhteşem bir görüntü sunuyorlar.

LG LCD televizyonları birçok ülkede önemli satış rakamlarına ulaşıp kendine bu sektör içinde önemli bir Pazar payı sağlamış bulunmaktadır. Bu duruma paralel olarak da cihazlarınızda meydana gelecek birçok sorunun çözümü ve periyodik olarak bakımı yapılması için yetkili teknik servisler devreye girmiştir.

LG LCD televizyon yetkili servisi birçok model LG marka televizyonunuzun bakım,onarım ve montaj gibi işlemlerini üstlenmekte ve sahip olduğu üstün teknoloji ile hizmet vermektedir. Yüksek mühendis ve eğitimli teknik elemanları ile en kaliteli hizmeti en düşük maliyet ile sunmak hizmet politikamızın ana unsurunu oluşturmaktadır.

 

Lg Lcd Tv Tamiri