Tamir Hizmetlerimiz

LG Tamir  servisi cihaz markasına göre kendi kategorisinde uzmanlaşmış deneyimli teknik kadro ile çalışmaktadır. Bu sayede tamir onarım ve bakımları çok daha kısa sürede çözümlenip gerekli müdahalede bulunulabiliyor. Ayrıca Türkiye’deki çoğu merkez servis atölyelerinde bulunmayan her türlü devre test ölçüm cihazlarının mevcut olması, bu test ölçüm cihazlarının desteği ve yardımı sayesinde televizyonlarınızda  daha sonra meydana gelebilecek arızaları görebilme şansına sahip olabilmemiz, bu nedenle evinize sık sık tamirci çağırmaktan kurtulmuş olursunuz.

 

LG Tamir servisi Siemens  marka  cihazlarınızın arıza tespiti yapıldıktan sonra arızalı parça ve tamir ücreti hakkında cihaz sahibi bilgilendirilir. Ve ancak müşterinin talimatı üzerine cihaz onarımına geçilir, fiyat konusunda kişinin onayı alınmazsa herhangi bir ücret talep etmeksizin kendilerine iade edilir, iade işlemi sırasında birçok elektronik servis firması iade olacak işleri gereğinden fazla bekletir aynı yöne başka bir servis alındığında bu işlemi gerçekleştirebilir.

 

LG Tamir servisi  tarafından verilen garanti  süresi içinde arıza yapan ekranlardan kesinlikle ekstra herhangi bir ücret talep edilmez. Onarılan arıza dışında bir  problem yaratmış ise sadece değişen parçaların ücreti talep edilir işçilik  alınmaz.

 

Tamir Hizmetlerimiz